Players play

Man nekad nebija bijis mīļš teātris. Vienmēr likās tās emocijas pārāk tik pārspīlētas, sejas izķēmotas, skatītāji stuck-up un pensionāri, sizēti garlaicīgi. Tikai pirms pāris gadiem sāku palēnām atkal iet uz teātri un nedaudz iesilt.

Šogad sanāca piestrādāt festivālā SKATS un atradu savu mīlestību pret teātri. Tik daudz kas redzēts, tik daudz kas patika, un kaut kā iemīlējos visā tajā pasaulē. Un tagad tik žēl, jo liekas, ka palaists tik daudz kas garām pa šiem gadiem.

Atceros, ka kaut kad gribēju būt aktrise. Bet tā arī neko lietas labā nedarīju, jo cilvēkiem parasti patika akcentēt, ka nu galīgi neesmu tik smuka, lai būtu uz skatuves. Tagad domāju – lai takš tie cūkas iet kārties! Nemēģināju tikai tāpēc, ka likās, ka stulbs sapnis. Visi sapņi ir stulbi, bet visi ir gana reāli tai pat laikā. Stulbākais ir neko nemēģināt. Nu, stulbi. Ko lai saka. Vēl stulbāk, ka citiem liekas, ka viņi zina, kuri sapņi tev ir piemēroti un kuri nav.

Nevajadzēja ņemt galvā. Bet tā jau ir – ja gadiem tev kaut ko borē, vienā mirklī tu to pieņem par īstu patiesību.

Advertisements

2 responses to “Players play

  • doresdiena

    fck. Man vienkārši riebj šie cilvēki, kuri mīl nogalināt citu sapņus. Turklāt apzināti. Tas ir nožēlojami. Ikviens cilvēks šajā pasaulē ir piedzimis ar tiesībām būt ģēnijam un ar tiesībām būt laimīgam. Ikviens. Pat tie pidarasi, kas citiem liek justies sūdīgi, lai paši justos labāk-tikai viņi nekad nebūs ne ģēniji, ne laimīgi, jo smagi čakarē savu karmu, nogalinot citu cilvēku laimi.
    Marta, viss ir iespējams jebkurā brīdī, atvičaju. 😉
    un vispār, sen nav būts teātrī, niez nadziņi.

  • marthacomics

    tencinu! būs jau viss ok. bet nu jā, bail, ka palikšos par vecu, lai sapņotu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: