look at her with her eyes like a flame

Ir tik muļķīgi un reizē arī tik nejauki domāt tā, bet man tomēr sanāk – skatos uz puikām, kuri ir nejauki un nemaz ne tik izskatīgi, bet viņi dabū sev jaunu meiteni viens un divi, apēd zivi! Un tad, protams, stulbās domas par to, ka es esmu diezgan jauka un nemaz ne tik neizskatīga, bet man tikai brīnums varētu palīdzēt puiku dabūt. Kaut kā laikam jau puikām vieglāk bieži vien tās lietas notiek, vai arī meitenes ir ar mieru ar daudz ko vairāk samierināties un pieciest, lai nebūtu vienas.

Reizēm tik ļoti gribās atkal to patīkamo sajūtu, kad tev ir rīta skūpsts un kāds, kas apskauj vakarā, pirmsgulētiešanas. Bet pierod jau, pierod pie visa, protams. Negribās pierast, es tachu zinu, ka lieliski protu dzīvot viena, ka man ar sevi vairs nav tik problemātiski palikt vienai (par to pateicos Berlīnei, kas iemācīja ar sevi sadzīvot), bet cits ir jautājums, vai es to gribu! Nu, negribu. Apnicis jau. No saviem 24 gadiem tikai 1 gadu esmu bijusi iekš “mēs”. Kaut gan tik grūti samierināties ar kaut nelielu savas neatkarības zaudēšanu.

Lai nu kā, izskatās, ka līdz pavasaram šitās domas varu vienkārši izmest no galvas, jo te man nav, ko meklēt un te es neko negribu meklēt. Un vispār, jāsaka kā ir, es negribu meklēt, es gribu lai mani atrod.

beigās skaista, skaista dziesma ar kadriem no vēl skaistākas filmas.

 

Advertisements

4 responses to “look at her with her eyes like a flame

 • doresdiena

  Lai Tevi atrod, jā.
  Bet lai Tevi atrastu, nedrīkst slēpties.
  Bet vispār man ir tikai viens secinājums-lv un it īpaši Rīgas vīrieši ir tik ļoti izlepuši…Man arī visu laiku likās, ka vaina ir manī, bet nē, izrādās, ka viena pagale nedeg. Vairs nebrīnos, ka tik daudzas emigrē un paliek starp svešām asinīm. lv vīrieši sievietes uztver kā preci, kā krāsainas rotaļlietas-kad viena apnīk, nomaini ar citu. Nezinu, kāpēc tā, bet tā diemžēl ir. Varbūt tas arī ir pēcpadomju sindroms, kad gribas grābt visu un daudz un reizē?
  phe.

  • marthacomics

   ir gan taisnība, tur piekrītu. nav jau brīnums, ka manas vienīgās labās attiecības bija ar francūzi!
   latviešu puikas ir pieraduši, ka latviešu meitenes gandrīz pašas lec virsū, jo ir tik maz to puiku, a meiteņu tik daudz un tik smukas. un lieliskas.

   nekas – pēc tam paši nožēlos, kad būs mums pie rokas spāņi, kanādieši vai brazīļi. Lai jau meklē savas Laimdotas, mēs kā Spīdolas pa pasauli lidināsimies! 🙂

 • arietakraasaas

  Tas, ko nekad neuzdrīkstos pateikt skaļi, pat domu skaļumā ne – “Un vispār, jāsaka kā ir, es negribu meklēt, es gribu lai mani atrod.” Bet so trū, trū, trū.

  Pie tā visa vēl klāt (pie fakta par skaistajām un lieliskajām MUMS), latvju puiši vēl pamanās gānīties par tiem citzemniekiem. Paskat paskat, kā tās dūdiņas līp viņiem apkārt. Kas tad TĀDS ir viņos, kas nav mūsos? Nu, varbūt tas, ka viņi ir, un netaisās pazust, līdzko garām nopland krāsaina svārku maliņa? 🙂

  • marthacomics

   tieši tā. un viņi vismaz pret tevi izturas kā pret dārgumu, nevis kā pret kārtējo beibi, kuru vienmēr var nomainīt uz pupaināku modeli. nē, nu jau tā, ka visi latvju puikas tādi, bet parasti tie, kas man sirdī iekrīt, ar īpaši labām īpašībām (atskaitot izturību alkohola patēriņā) neizceļās.

   atradīs, es tam ticu. ja ne latvju bāleliņš, tad kāds no “tautām”! 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: