ja tev nav

Klausos internetā Radio 101 un ik pa laikam uzpeld tur kas īsteni latvisks – te Jauns Mēness, te Jumprava, te Instrumenti, te pat kas tik nedzirdēts kā Līvi. Klausos un nedaudz liekas, ka mājas tuvāk. Nav jau tik grūti te, esmu atkal ar galvu iekšā mācībās, atkal ir tas izsalkums gūt jaunu informāciju, mācīties un iemācīties, tikai ir tāds nogurums un kreatīvu ideju izsīkums, ka grūti kaut ko pašai uztapināt. Tas mani skumdina un nomāc. Man gan šķiet, ka radošais gars ir kaut kāds izgudrojums, ko mēģinu sevī stimulēt, bet nav jau īsti to atradņu, no kurām smelties.

Agrāk tā bija nelaimīga mīlestība, kas kustināja iedvesmas stīgas, tagad dzīves apnikums un rutīna? Tie niedvesmo, tie izsūc visu enerģiju un paliek tikai trula blenšana datora ekrānā, stulbi seriāli, un esejas bez nevienas oriģinālas idejas.

Vakar piesēdos atkal rakstīšanai. Bet atmiņas sāk izbalot, grūti atkal uztvert tās sajūtas, kas dzemdinājušas iepriekšējās lappuses. Bet es ticu, ka iedvesma atgriezīsies, lūk, talanta trūkums, tas ir tas, ar ko sāku sastapties arvien biežāk, saprotot, ka bieži vien tā mana rakstīšana ir kā mēģinājumi sunim iemācīt ar dakšiņu ēst.

Advertisements

One response to “ja tev nav

  • arietakraasaas

    oh, i’m so with u on this one.
    This really is what it is. Bļ.

    Kad ir iedvesma, tu sevī rodi kaut kādu apšaubāmu pārliecību, ka, iespējams, daļa no šīs radošās enerģijas varētu būt talants. Kad iedvesma ir prom, loģiski, izrādās, ka nekāda talanta tev nav bijis un nebūs. Jauki 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: